Lifestyle

Poruszamy tematy dotyczące życia codziennego. W kategorii lifestyle znajdziesz rozmaite porady dotyczące mody i urody, stylu życia, skuteczne triki modowe, pielęgnacyjne, rankingi sklepów, dodatków, ubrań czy kosmetyków. Portal dla kobiet Ikona Mody dostarcza najciekawszych wskazówek o tym, jak być zadbaną kobietą, mieć czas na życie zawodowe, prywatne, jak mądrze zarządzać czasem, by być spełnioną. Dbanie o urodę jest niezwykle ważne dla każdej kobiety. Wcale nie musimy poświęcać wielu godzin, by być piękną. W kategorii Lifestyle podpowiadamy, jak znaleźć czas dla siebie każdego dnia, być szczęśliwą i jednocześnie znaleźć czas dla bliskich. Istotnym jest, by zadbać o ciało i o ducha, dlatego na naszym portalu dla kobiet dowiesz się, co zrobić, by bez wyrzutów sumienia codziennie o siebie dbać. Prezentujemy również rankingi najdroższych, najciekawszych, najistotniejszych dodatków, ubrań, gadżetów. Na portalu Ikona Mody znajdziesz również porady, które pomogą Ci w codziennym życiu – zarówno prywatnym, zawodowym, nauczą Cię asertywności, oszczędzania czasu i pieniędzy. Sprawdź już teraz!

Nowa kolekcja Michael Kors jesień – zima 2018/2019

Hot News Lifestyle 15 lutego 2018 0 Comments

Nowa kolekcja Michael Kors na sezon jesień – zima 2018/2019 oczarowała wiele osób na całym świecie. Wszystko za sprawą niekonwencjonalnych połączeń. Wyobraźcie sobie najmodniejsze trendy tego roku połączone w jednej stylizacji. Hit czy kit? Jak myślicie? Nie bez powodu pada to pytanie. W najnowszej kolekcji odważnych setów nie brakuje. Ikona Mody poleca najmodniejszą kolekcję tego roku. Sprawdźcie!

Czytaj więcej

Bizuu Wiosna-Lato 2018 – najmodniejsze trendy

Hot News Lifestyle 8 lutego 2018 0 Comments

Wielokrotnie pisaliśmy o nachodzących trendach na rok 2018. Okazuje się, że najnowsza kolekcja Bizuu Wiosna-Lato 2018 to zbiór wszystkich kreatywnych pomysłów i gorących must have na ten sezon. Kolekcja, którą przygotowały Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak już jest na ustach wszystkich trendseterek. Sprawdź koniecznie nasz artykuł hot news!

Czytaj więcej

Trendy na sezon wiosenny 2018 – ubrania dla Ikony

Lifestyle 31 stycznia 2018 0 Comments

Trendy na sezon wiosenny 2018 to artykuł, w którym znajdziesz serię inspiracji o najgorętszych trendach tego roku. Sprawdź, co będzie na topie, które ubrania powrócą do łask, przeżywając swój czas odrodzenia, a które warto schować na dnie, by nie popełnić klasycznego faux pas. Ikona Mody zawsze wie, co najlepiej pasuje do jej stylizacji na wiosnę i jakich dodatków użyć, by dodać sobie jeszcze więcej gracji. Sprawdź w naszym artykule!

Czytaj więcej