Moda na tatuaże – jaki wzór wybrać?

Moda na tatuaże – jaki wzór wybrać?

Moda na tatuaże nieustająco trwa. Czy ze względu na panujące trendy powinniśmy decydować się na ozdobę na ciele, która zostanie z nami na zawsze? Warto przemyśleć wzór, by po krótkim czasie się nam nie znudził. Co zatem warto wybrać?

Dyskretne wzory tatuaży na nadgarstku

moda na tatuażeNadgarstek to jedna z części ciała, na których najczęściej decydujemy się na tatuaż. Miejsce jest widoczne, ale w razie potrzeby możemy je zakryć, np. zegarkiem czy bransoletką. Warto zdecydować się na niewielki, dyskretny wzór bądź napis. Co najczęściej wybieramy jako ozdobę na nadgarstku? Cytat, np. never give up, symbol strzały, mapę świata, piórka, ptaki, dewizy. Te wzory dodadzą Ci sporo kobiecości, a jednocześnie będą subtelne.

Tatuaże na żebrachmoda na tatuaże

Tatuaże na żebrach są podobno jednymi z najbardziej bolesnych. Mimo to, kobiety często decydują się na tatuaż właśnie w tym miejscu. Najczęstszymi wzorami są napisy, ale także dmuchawce, piórka, łapacze snów.

Moda na tatuaże: mandale

Niezwykle modne – szczególnie w ostatnim czasie – są wszelkie mandalowe wzory tatuaży. Jedną z najbardziej znanych tatuatorek, wykonujących tatuaże w tym stylu jest Hannah Pixie Snowdon. Sama tatuażystka ma sporo ozdób właśnie w tym stylu. Możemy również zdecydować się na mandalowe wzory na palcu.

Kwiaty, czyli tatuaże dla kobiet

Wiele kobiet wybiera kwiatowe wzory. Przeważnie są to róże – na udach, brzuchu czy rękach. Jedna z blogerek modowych – Deynn – posiada cały rękaw w motywy kwiatów. Połączyła je właśnie ze, wspomnianymi wcześniej, mandalami. Kwiatowe wzory dobrze wyglądają zarówno w kolorze, jak i w czerni. Są kobiece, subtelne i bardzo uniwersalne. To dlatego kwiaty są tak popularnym motywem, szczególnie wśród kobiet.

Czy moda na tatuaże przeminie?

Decydując się na tatuaż, powinniśmy kierować się własnymi przekonaniami, bo to z nami tatuaż zostanie na całe życie. Nie sugerujmy się opinią innych, tatuaż ma się podobać przede wszystkim nam. Zapewne moda na tatuaże kiedyś przeminie, dlatego tylko tatuaż, który zrobiliśmy dla siebie pozostanie dla nas piękny – bez względu na modę.

Może ci się spodobać

%d bloggers like this: