Najgorsze tatuaże gwiazd

Najgorsze tatuaże gwiazd

Przedstawiamy najgorsze tatuaże gwiazd. Zdawałoby się, że mając iście hollywoodzką fortunę, można pozwolić sobie na wszystko. To samo tyczy się tatuaży. Niestety, gwiazdom, które pojawiły się w naszym zestawieniu, daleko do posiadaczy modnych tatuaży. Niektóre z nich są z błędami, inne po prostu kiczowate, a jeszcze inne wykonane niechlujnie. Co ich podkusiło do wykonania czegoś zwyczajnie brzydkiego? Sprawdzamy!

Angelina Jolie i jej tygrys
najgorsze tatuaże gwiazd
hislife.style

Angelina Jolie jest posiadaczką kilku tatuaży, m.in. napisu “Know your rights” na karku, współrzędnych geograficznych na ramieniu, krzyża na biodrach i jeszcze innych niewielkich dzieł. Jej niewielkie ozdoby wyglądają stylowo i są wykonane z należytą starannością. Trudno jednak zrozumieć, co kierowało aktorką, gdy zdecydowała się wytatuować sobie tygrysa bengalskiego na plecach… Daleko mu do realistycznego tatuażu. Co więcej, jest wykonany po prostu niechlujnie. Nie wiemy, niestety, co wpłynęło na to, że Angelina zdecydowała się na tego typu malunek na ciele. Cieszymy się jednak, że zbyt często go nie pokazuje.

David Beckham i napis z błędem
najgorsze tatuaże gwiazd
plejada

David Beckham ma na swoim ciele mnóstwo tatuaży. Co do ich wykonania nie mamy zarzutów. Jedna z jego ozdób okazała się jednak dość zgubna. Mowa o napisie w języku hindi. Beckham chciał wytatuować sobie imię żony. Jednak zamiast jej imienia, nosi napis…Vihctoria. Tatuaż, który miał być hołdem, pamiątką i znakiem oddania dla żony, okazał się być przykrą pamiątką po niedostatecznym reaserchu Davida Beckhama. A miało być tak pięknie…

Ashley Greene i błąd w pisowni

najgorsze tatuaże gwiazd ashley greeneNajgorsze tatuaże gwiazd to niewątpliwe te z błędem, które już całe życie będą przypominać im o brakach w edukacji czy o nienależytym sprawdzeniu pisowni. Do ich grona należy Ashley Greene. Aktorka na swojej stopie chciała mieć napis “Life’s a dancer”. W tym przypadku jeden mały apostrof okazał się być bardzo istotny, bowiem napis brzmi “lifes a dancer”. Motto, które zapewne miało pięknie prezentować się w duecie ze szpilkami, stało się obciachem i to trudnym do zakrycia.

pamiątka po byłym mężu

Zapewne większość z Was zgodzi się ze stwierdzeniem, że najgorsze tatuaże to te, które robimy dla swojej drugiej połówki. Miłość bywa ulotna i zdradliwa. Bardzo dobrze wie o tym Cheryl Cole. Aktorka na karku wytatuowała sobie napis “Mrs C.” z dedykacją dla swojego męża. Cóż, małżeństwo się rozpadło, a tatuaż pozostał. Kate Price poszła w jej ślady. Wytatuowała sobie imię ukochanego. Gdy związek się rozpadł, po prostu je przekreśliła. Sprytnie! Wokalistka Atomic Kitten, Kerry Katona, po rozwodzie zakryła imię męża wytatuowane na plecach abstrakcyjnym wzorem. Można się spierać co do estetyki nowego tatuażu, jednak lepszy abstrakcyjny wzór niż abstrakcyjne małżeństwo. Wszyscy pamiętamy także Dodę na ramieniu Radosława Majdana. Po rozstaniu jednej z najgłośniejszych par show biznesu, Radek przerobił Dodę na…Indianina.

Christina Ricci i nieudany lew

najgorsze tatuaże gwiazd christina ricciAktorka Christina Ricci jest wielką fanką tatuaży. Posiada kilka niewielkich, które nie budzą niesmaku. Tym bardziej trudno jest zrozumieć fakt, że wytatuowała sobie sporych rozmiarów lewa na plecach. To największy z tatuaży aktorki, a w dodatku wyjątkowo nieudany. Tatuaż z lwem z pewnością nie dodaje uroku Christinie Ricci. Zrobiony jest w takim miejscu, że często jest widoczny. Jeden z pracowników salonu tatuażu stwierdził, że lew wygląda jak narysowany przez dziecko. Trudno się z tym nie zgodzić…

Pamela Anderson i drut kolczasty

Gdy wspominamy najgorsze tatuaże gwiazd nie może zabraknąć Pameli Anderson, która na swoim ramieniu posiada drut kolczasty. Tatuaż jest wykonany bardzo nieudolnie, w dodatku jest wyblakły. Tego typu wzór absolutnie nie dodaje uroku, a dodatkowo kojarzy się dość dwuznacznie.

Może ci się spodobać

%d bloggers like this: