New York Fashion Week 2018 – STREET FASHION

New York Fashion Week 2018 – STREET FASHION

Rozpoczyna się najbardziej gorący okres w świecie mody. Mowa o New York Fashion Week 2018. Ulice po raz kolejny zamienią się w wybieg, a poza szerokim gronem celebrytów, z łatwością odnajdziecie prawdziwe Ikony Mody. Ten okres będzie należał do kolorowych, awangardowych ubrań, nietuzinkowych wzorów i najdroższych tkanin.

New York Fashion Week 2018

Ten czas zdecydowanie należy do najmodniejszych z całego świata. W jednym miejscu spotykają się trendseterzy z całego świata – kobiety i mężczyźni, którym zależy na tym, by pokazać swój oryginalny i niepowtarzalny styl. Chcą poświęcić ten czas na poszukiwanie inspiracji i odnalezienie tej jednej nie do powielenia stylizacji, którą oczarują w nowym roku. Wszyscy zadają sobie podstawowe pytanie, jakie spodnie będą na topie, które t-shirty staną się symbolem Ikony Mody i wreszcie które płaszcze na wiosnę 2018 okażą się najmodniejszymi? Wybiegi inspirują, projektanci doradzają, a lokalne targi, aż huczą od markowych ubrań, których nie zabraknie na ulicach każdego z miast w 2018 r.

Kolor przede wszystkim – jaki?
New York Fashion Week 2018
pinterest.com

Pogoda zimowa została przełamana kolorem. Pewnie zastanawiacie się, jaki kolor będzie na topie w 2018 r.? Śpieszymy z odpowiedzią. Jaskrawy żółty kolor, który pojawi się w stylizacjach z okryciem wierzchnim – kurtki puchówki, płaszcze, a także bomberki, długie futra czy jeansowe katany. W świecie spodni dominować będzie czerwony i zielony, a na t-shirtach nie zabraknie złotych i srebrnych dodatków. Prawdziwe divy mogą zainspirować się kraciastymi płaszczami, marynarkami w wersji oversize. Z dodatków najmodniejsze kolorowe nerki i berety to już bezkonkurencyjny must have. Nie zabraknie najmodniejszych butów w tym sezonie, na punkcie których oszalało wiele gwiazd. Kozaki za kolano. Stylizacje z tymi butami, tak bardzo przypadły do gustu, że można je spotkać niemalże na każdym kroku.

W świecie mężczyzn street to styl życia
New York Fashion Week 2018
pinterest.com

Nie inaczej. Mężczyźni, którzy pojawiają się na New York Fashion Week 2018, traktują modę jako styl życia. Jest dla nich kluczowe pojawienie się w takich miejscach, a ich styl to bombowa mieszanka klasycznego casualu ze sportową nawiązką. Topowy także u nich będzie długi krój futra oraz jasne barwy w przygotowywanych stylizacjach. Nie zabraknie kremowego, białego oraz camelowego koloru, a wśród dodatków znajdzie się przede wszystkim skórzana kopertówka, zegarek i masa bransoletek na rzemyku. Najmodniejsza u mężczyzn będzie również koszula oversize. Stylizacje właśnie z nią idealnie towarzyszą marynarce i pumpom w wersji smart casual. Bez wątpienia New York Fashion Week to idealny moment na zaczerpnięcie inspiracji, rozmowę ze specjalistami z branży fashion i na naukę bycia prawdziwą Ikoną Mody!

Może ci się spodobać

%d bloggers like this: