Moda w muzyce

Moda w muzyce odgrywa niezwykle ważną rolę. Nie tylko jest narzędziem do wykreowania własnego stylu, ale pozwala na wyróżnienie się z tłumu. W tej kategorii przedstawiamy młodych artystów, którzy dzięki swojemu niebanalnemu wyczuciu stylu, wyróżniają się na tle innych. Pokazują, że moda w muzyce jest ważna. Mając szerokie grono odbiorców, inspirują miliony. Wielu produktom, jak np. lenonki, sławę przyniosła muzyka. To dlatego muzyka i moda tworzą duet idealny. Elementy ubioru są silnie utożsamiane z wizerunkiem artysty, którego naśladują jego fani. Moda wpływa na artystę, a artysta wpływa na modę. Niektóre elementy garderoby nas szokują, inne zachwycają. Bez względu na nasz gust, widzimy, że w muzyce i modzie nie ma granic. Ludzie ze świata muzyki nierzadko występują w kampaniach największych domów mody na świecie. Ikony mody i muzyki, bez względu na wykonywany gatunek muzyczny, inspirują pokolenia. Ich nazwiska zna praktycznie każdy, choć niekoniecznie jest fanem danego gatunku muzycznego. Istotny jest spójny wizerunek, a moda jest idealnym narzędziem.

Orange Warsaw Festival 2018 – kto wystąpi?

Hot News Moda w muzyce 7 stycznia 2018 0 Comments

Orange Warsaw Festival 2018 to wyjątkowa okazja do spotkania z muzyką, artystami z całego świata i unikatowymi stylizacjami. Każde wydarzenie muzyczne związane jest z paletą barw. Od świateł, scenografii, po outfity gwiazd, które na długo pozostają na pierwszych stronach magazynów o tematyce lifestylowej. Kto w tym roku wystąpi w stolicy i skradnie nasze serca? Sprawdźcie w artykule Ikony Mody!

Czytaj więcej

Daria Zawiałow

Moda w muzyce 24 listopada 2017 0 Comments

Daria Zawiałow to utalentowana młoda wokalistka, autorka tekstów i Ikona Mody, która skradła serce wielu osób, swoimi nowatorskimi, oryginalnymi, często awangardowymi stylizacjami, które prezentuje na co dzień i w trakcie koncertów? Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź w naszym artykule!

Czytaj więcej

Dua Lipa

Moda w muzyce 17 listopada 2017 0 Comments

Dua Lipa to brytyjska piosenkarka, która swoją muzyką w bardzo krótkim czasie dotarła do milionów na całym świecie. Stała się twarzą wielu kampanii modowych, a jej stylizacje budzą podziw i są często odtwarzane. Jak ubiera się Dua Lipa, jaką tworzy muzykę i czy jest oryginalna? Sprawdź w naszym artykule.

Czytaj więcej

Natalia Nykiel

Moda w muzyce 16 listopada 2017 0 Comments

Natalia Nykiel to objawienie tego roku w kategorii modna muzyka. Wokalistka jest już świadomą artystką i wie jak połączyć nietuzinkową muzykę, przemyślane teksty, oryginalny wokal i awangardowe stylizacje outfitów. Każdy jej koncert to swoiste arcydzieło. Jak od dziewczyny z programu The Voice of Poland stała się Ikona godną wielkiej sceny? Sprawdź w naszym artykule.

Czytaj więcej