Nowa kolekcja Michael Kors jesień – zima 2018/2019

Hot News Lifestyle 15 lutego 2018 0 Comments

Nowa kolekcja Michael Kors na sezon jesień – zima 2018/2019 oczarowała wiele osób na całym świecie. Wszystko za sprawą niekonwencjonalnych połączeń. Wyobraźcie sobie najmodniejsze trendy tego roku połączone w jednej stylizacji. Hit czy kit? Jak myślicie? Nie bez powodu pada to pytanie. W najnowszej kolekcji odważnych setów nie brakuje. Ikona Mody poleca najmodniejszą kolekcję tego roku. Sprawdźcie!

Czytaj więcej

Nowa kolekcja Sherri Hill – Jesień-Zima 2018/2019

Hot News 14 lutego 2018 0 Comments

Nowa kolekcja Sherri Hill to absolutna rewelacja i odkrycie nowojorskiego tygodnia mody. Kolekcja bogata w najwyższej klasy materiały, złoto i srebro, które jest symbolem prawdziwej arystokracji wśród prezentowych kolekcji. Cekiny również sprawi, że wybieg rozbłysnął niczym królewski pałac. Co znajdziecie w kolekcji? Jakie sukienki będą najmodniejsze w tym sezonie?

Czytaj więcej

Nowa kolekcja Victorii Beckham – jesień-zima 2018/2019

Hot News 13 lutego 2018 0 Comments

Nowa kolekcja Victorii Beckham jest niemałym zaskoczeniem w świecie mody. Projektanta ostatni raz prezentowała swoje pomysły prawie 10 lat temu. Od tamtej pory zebrała wierne grono swoich klientek, które z niecierpliwością oczekiwały nadejścia nowej odsłony kolekcji ubrań byłej Spicetki. Te, które zostały zaprezentowane na Nowojorskim Fashion Week, oczarowały bez dwóch zdań. Sprawdź koniecznie artykuł hot news!

Czytaj więcej