Piękny biust to coś, o czym marzy każda kobieta. Jego rozmiar, czy też kształt potrafią niejednej przysporzyć wielu kompleksów oraz znacząco obniżyć samoocenę. Jest to część ciała, do której płeć piękna na pewno przywiązuje dużą uwagę. Niedziwne więc, że powiększanie biustu jest najczęściej wykonywanym zabiegiem z dziedziny chirurgii plastycznej. Wykonanie tego typu usługi jest możliwe m.in. w Warszawie, stolicy Polski.

Powiększanie biustu w Warszawie – na czym polega ten zabieg?

Medycyna estetyczna oferuje wiele możliwości poprawy i upiększenia swojego ciała. Miliony kobiet na całym świecie decyduje się na takie zmiany, aby czuć się atrakcyjnie i poprawić swoją pewność siebie. Przeprowadzenie takiej operacji odbywa się w znieczuleniu ogólnym. Dostępne są dwie metody powiększania biustu. Jedna z nich to lifting, czyli podniesienie biustu, polegający na przeszczepie tkanki tłuszczowej i uformowaniu gruczołu od nowa, aby piersi były bardziej jędrne i uniesione. Druga metoda to wszczepienie implantów pod gruczoł lub mięsień, nacinając skórę wokół otoczek sutkowych albo w fałdzie podpiersiowym. Zabieg powiększania biustu w Warszawie trwa około dwie godziny. Następnie nakładany jest opatrunek oraz specjalny biustonosz pooperacyjny, który formuje piersi. Zalecane jest, aby nosić go przez przynajmniej miesiąc. Pierwsza wizyta kontrolna odbywa się zwykle tydzień po zabiegu, natomiast szwy ściągane są w kolejnym tygodniu. Efekty operacji można zobaczyć już po upływie 3-6 miesięcy.

Powiększanie biustu Warszawa – czy taka operacja jest bezpieczna?

Przed zabiegiem powiększania biustu konieczna jest wizyta konsultacyjna u chirurga, który przeprowadzi dokładny wywiad, tzn. oceni stan zdrowia pacjentki i określi, czy są jakieś przeciwwskazania co do operacji. Należy wybrać lekarza, który wzbudzi u nas zaufanie. Ważne, żeby był profesjonalistą i miał duże doświadczenie w swojej dziedzinie. Takim specjalistą jest Dr. Kochan z warszawskiego gabinetu, który cechuje się wyjątkową troską o swoich pacjentów, a jego usługi wykonywane są na najwyższym poziomie.

Powiększanie biustu Warszawa – jak wybrać odpowiednią klinikę?

Szukając miejsca, w którym poddamy się zabiegowi powiększania piersi, należy zdecydować się na klinikę posiadającą odpowiednie zaplecze medyczne, które zapewni nam komfort psychiczny oraz fizyczny, a jednocześnie bardzo dobrą opiekę przed oraz po zabiegu. Wygląd pełni bardzo ważną rolę w życiu kobiety. Reprezentantki płci pięknej pragną czuć się dobrze w swoim ciele. Zabiegi medycyny estetycznej to doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z kompleksami oraz poszukującymi zmian w swoim wyglądzie. Dzięki operacji powiększania biustu w Warszawie kobiety mogą podwyższyć swoją samoocenę, zamieniając swoje piersi na ,,nowe”, jędrne i uniesione, o wymarzonym kształcie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here