Stylizacje

Prezentujemy i opisujemy zarówno modne stylizacje na co dzień, jak i najnowsze stylizacje gwiazd, zestawy ubrań, sklepy, w których można je kupić. Na naszym portalu dla kobiet znajdziesz inspirujące looki do pracy, na co dzień, uczelnię, festiwale, uroczystości. Dzięki naszym wskazówkom, zawsze będziesz wyglądać modnie i stylowo. Jak wykorzystać najnowsze trendy w stylizacjach? Jak zestawiać ze sobą ubrania, by wyglądać odpowiednio do wieku, okazji? Nie wiesz, czy dana stylizacja pasuje do Twojej sylwetki? Przeczytaj nasze porady o modzie, a nauczysz się wykorzystywać dodatki, ubrania, które masz już w szafie. Dowiesz się, jak robić przemyślane zakupy w sieciówkach, by wydawać mniej, a mieć możliwość tworzenia wielu stylizacji na rozmaite okazje. Dowiedz się, jak łączyć ze sobą odcienie, jakie dodatki pasują do kreacji, jak odświeżyć garderobę, prezentować elementy ze swojej szafy w nowym wydaniu. Ikona Mody to strona ze stylizacjami dla miłośniczek mody na najwyższym poziomie. Zainspiruj się i bądź modna niezależnie od wieku, sylwetki, zasobności portfela!

Stylizacje z Oscarów 2018 – top 5

Lifestyle Stylizacje 5 marca 2018 0 Comments
Stylizacje z Oscarów 2018 zaskoczyły niejednokrotnie. Wszystko za sprawą gorących kreacji gwiazd Hollywood. Aktorki świeciły blaskiem, a towarzyszący im mężczyźni zaskakiwali innowacyjnym podejściem do obowiązujących trendów w świecie smart casual. Święto kina zebrało znakomite grono scenarzystów, reżyserów, a także gwiazd kina. Które stylizacje zasłużyły na miano Ikony Mody? Sprawdźcie w naszym artykule.

Czytaj więcej

Stylizacje w amerykańskim stylu – gorące propozycje

Stylizacje 28 lutego 2018 0 Comments

Stylizacje w amerykańskim stylu to gorąca dawka propozycji prosto z nowojorskiego tygodnia mody. Gdzie szukać odpowiednich inspiracji na cały rok jak nie w tym miejscu. Wyznacznikiem dla całego świata staje się powoli styl amerykański. Moda z tego miejsca generuje trendy dla kobiet i mężczyzn. Jeśli chcesz wyglądać doskonale, sprawdź nasze top of the top i bądź jak prawdziwa Ikony Mody!

Czytaj więcej

Stylizacje dla kobiet na oficjalną okazję – gorące trendy 2018

Stylizacje 21 lutego 2018 0 Comments

Stylizacje dla kobiet na oficjalną okazję to artykuł, w którym znajdziecie praktyczne porady na stworzenie odpowiednich setów na ślub, chrzciny, spotkanie rodzinne, ale także wyjście do teatru, filharmonii czy pierwszą randkę. Dla każdej kobiety istotny jest wygląd i to, w co jest ubrana. W naszym rankingu znajdziecie najgorętsze trendy tego roku! Sprawdźcie koniecznie!

 

Czytaj więcej