Smart casual dla kobiet

Smart casual dla kobiet

Smart casual dla kobiet to artykuł, w którym znajdziesz serię inspiracji męskim dotąd stylem, który rzutem na taśmę wchodzi na salony pod koniec roku 2017. Czy nadchodzący sezon będzie czasem kobiet z charakterem i odwagą? Czy będzie to czas niezależnych, zdeterminowanych i pewnych siebie kobiet? Sprawdźcie w naszym artykule. Przełamcie dotychczasowe standardy i podejmijcie wyzwanie smart casual!

Smart casual dla kobiet w wersji z garniturem lub marynarką
Smart casual dla kobiet
pinterest.com

Kto powiedział, że w garniturze może wyglądać dobrze tylko mężczyzna? Łamiemy ten stereotyp, pokazując, jak dobrze w takim wydaniu może wyglądać każda kobieta. Smart casual dla mężczyzn to już przeszłość! Jeśli nie garnitur, warto wybrać marynarkę i materiałowe, dopasowane spodnie. Musisz pamiętać o rozgraniczeniu. Oversize jest skuteczny tylko wtedy, jeśli ma zachowany umiar. W stylu smart casual staraj się kontrastować ze sobą górę i dół outfitu. W pierwszej stylizacji proponujemy materiałowe, dopasowane spodnie w odcieniach granatu, połączone z białą koszulą, swetrem z okrągłym dekoltem i marynarką w drobne grochy. W takim wydaniu zapomnij o pięknie upiętej fryzurze, zepnij swoje włosy w niesforną kitkę. Pamiętaj jednak, że makijaż musi być wyrazisty. Podkreślone oczy, usta, koniecznie z czerwoną szminką i róż na policzkach to must have. Buty w takim wydaniu mogą być w dwóch wersjach. Sportowe sneakersy lub szpilki. W tych pierwszych możesz śmiało pójść do biura, na lunch ze znajomymi lub na biznesowe spotkanie. Zakładając szpilki, podkreślisz, kto rządzi. To odpowiedni look dla szefowej.

Oversizowa sukienka wizytówką smart casual
Smart casual dla kobiet
pinterest.com

Tak, to nie przypadek, że pojawia się w naszej propozycji. Druga stylizacja oparta jest głównie na niej. Łamiemy stereotyp kobiety z idealną sylwetką. Wracamy do tematu plus size i skupiamy się na tym, by czuć się dobrze, wygodnie i stylowo w każdej sytuacji. Odpowiednia długość sukienki to taka przed kolano. Połącz ją z cienkim kardiganem, sportową bluzą lub trenczem. Nie zapomnij o pokaźnych dodatkach. Złote łańcuszki, modne kolczyki koła czy szale z kwiecistymi printami wypełnią Twój total look. Z butów sprawdzą się szpilki lub kozaki za kolano w kolorze czerwonym.

Co więcej?

Smart casual dla kobiet to taki styl, w którym jest przełamywany wyidealizowany obraz kobiety z idealną sylwetką, która nosi ubrania dopasowane i uwydatniające walory. Chowamy długie nogi, zakrywamy biust i stajemy się tajemnicą. Pamiętaj o kardiganach, swetrach, golfie z wysoką stójką, koszulami oversize i ołówkowych spódnicach. Nawet nie wiesz, jak wielkim obiektem westchnień staniesz się w oczach mężczyzn. To, co niewidoczne i niedostępne kusi najbardziej.

Może ci się spodobać

%d bloggers like this: