Damskie fryzury 2018 – te będą gorącym trendem roku!

Damskie fryzury 2018 – te będą gorącym trendem roku!

Rok się ledwo nie rozpoczął, a my już mamy dla Was kilka modowych propozycji. Pierwsza z nich to damskie fryzury 2018. Jeśli jesteś ciekawa, które cięcia będą najmodniejsze w tym sezonie, czy zyskają włosy farbowane, czy naturalne i o jakiej długości, sprawdź koniecznie nasze propozycje w artykule Ikony Mody.

Damskie fryzury 2018 

Nowy rok przynosi zmiany, serię postanowień i chęć odświeżenia swojego wyglądu. Nie ma w tym nic dziwnego! Chcesz zmienić swoją fryzurę, a nie wiesz, od czego zacząć? Nie masz pomysłu na oryginalne uczesanie? Może nie wiesz, czy decydować się na koloryzację, czy pozostać przy naturalnym kolorze? W naszym rankingu odkryjesz najmodniejsze damskie fryzury. Przekonaj się sama!

Asymetryczne cięcia nadal na topie!
Damskie fryzury 2018
pinterest.com

Polecamy Ci asymetryczne cięcia. To propozycja dla kobiet, których długość włosów sięga przed ramiona. To o czym warto pamiętać przy wyborze takiej fryzury, to delikatne fale na całej długości. Pamiętaj o odpowiedniej pielęgnacji włosów. W tym wypadku poradź się ekspertów. Nie wszyscy wiedzą, że powinno się używać dwóch szamponów naprzemiennie. Jeden do skóry głowy, a drugi do samych włosów. Dzięki temu włosy staną się mocne, a skóra głowy odżywiona.

Długie włosy za ramiona to must have 2018!
Damskie fryzury 2018
pinterest.com

Wracamy do korzeni. Długie, zadbane, lśniące włosy to najbardziej pożądany hairlook w 2018! Jeśli masz takie włosy, wystarczy odpowiednia pielęgnacja. Bez prostowania, czy zakręcania loków. Klasyka w najczystszej postaci. Jeśli jesteś fanką upięć, polecamy kok, lub związanie włosów w kitkę – to najbardziej gorący trend tego sezonu. Jeśli się zastanawiasz jak upiąć kucyka – odsyłamy do naszych poprzednich artykułów. To najmodniejsza fryzura 2018.

Krótkie cięcie dla odważnych kobiet!
Damskie fryzury 2018
pinterest.com

Na taki rodzaj fryzury mogą sobie pozwolić tylko kobiety, które są pewne swojej atrakcyjności i ubierają się jak prawdziwe divy. Taka fryzura może okazać się bardzo praktyczna, modna i bardzo oryginalna w zestawieniu z sukienkami w kwiaty czy klasyce połączonej ze srebrem i perłami. Odradzamy taką fryzurę wszystkim kobietom, które uwielbiają styl nowomiejski i inspirują się męskim smart casualem. Taka fryzura wymaga jednak odpowiedniego, sensualnego outfitu. Konieczne w takim przypadku są szpilki lub kozaki za kolano!

Może ci się spodobać

%d bloggers like this: