Najgorsze urodowe trendy 2017

Najgorsze urodowe trendy 2017

Powoli zbliżamy się do końca roku, dlatego przyszedł czas na podsumowanie. Najgorsze urodowe trendy 2017 to zestawienie modnych trendów w makijażu, fryzjerstwie, manicure, które podbiły nie tylko Instagram, ale serca kobiet na całym świecie. Czy słusznie? Kobiety chętnie testują wszelkie nowinki kosmetyczne, ale czasami warto przejść obok niektórych propozycji obojętnie. W 2017 roku pojawiło się całkiem sporo nowych trendów. A jak w tym przypadku bywa – niektóre były trafione w dziesiątkę, inne wręcz koszmarne. W tym roku wśród tych drugich królował dziwny makijaż brwi oraz wzory na paznokciach. Co więcej? Sprawdźcie!

Najgorsze urodowe trendy 2017

Wire nails – trendy manicure
Najgorsze urodowe trendy 2017
Pinterest

Paznokcie powinny być przede wszystkim zadbane. Wire nails to trend, który naprawdę trudno zrozumieć, bo do wyglądu zadbanych paznokci im daleko. Do złudzenia przypominają po prostu brudne paznokcie. Czym są? To wzory na płytce paznokcia ułożone z cienkich złotych drucików. Trend zapoczątkowany został przez Eun Kyung Park, właścicielkę jednego z salonów beauty. Metoda ta ma tyle samo przeciwników, co i zwolenników. Zdecydowalibyście się na coś takiego?

Brwi jak warkocze

Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak. Wzór warkocza na brwiach to kolejny straszny urodowy trend. W szybkim czasie podbił on Instagram. Jak się później okazało, brwi warkocze były dziełem grafika. I całe szczęście, bo choć na zdjęciach prezentują się ciekawie, nie wyobrażamy sobie, by ktokolwiek mógł pojawić się w nich na ulicy.

Za dużo rozświetlacza

Rozświetlacz pokochały kobiety na całym świecie. Nie małą rolę w jego spopularyzowaniu miał także makijaż tumblr girls. Należy jednak pamiętać, że co za dużo, to nie zdrowo. Rozświetlacz powinien stanowić uzupełnienie makijażu, które ma za zadanie podkreślać naszą urodę, a nie grać w nim główną rolę. Zbyt duża ilość rozświetlacza wygląda po prostu źle.

Brwi jak pióra
Najgorsze urodowe trendy 2017
stella.s.makeup

Kolejny trend dotyczący brwi na naszej liście. Tym razem brwi, które wyglądają jak pióra. Jak większość makijażowych trendów, swoje źródło ma na Instagramie. Za ich spopularyzowanie odpowiadają oczywiście makijażystki i blogerki. Brwi pióra uzyskujemy rozczesując włoski szczoteczką, a następnie utrwalając je żelem. Konieczne jest pozostawienie przedziałka na środku. Co myślicie o tego typu stylizacji? Ma on wielu zwolenników, jak i przeciwników.

Brokat we włosach

Niezwykle popularna fryzura festiwalowa – brokat na przedziałku. W tym roku przeniósł się także na…gęste, męskie brody. O ile jesteśmy w stanie zrozumieć to w przypadku festiwalowego szału, tak trudno wyjaśnić tego typu pomysł na co dzień. Brokat mieszamy z żelem, a następnie nakładamy go pędzelkiem. Tę fryzurę warto jednak zarezerwować wyłącznie na specjalne okazje.

Futrzaste paznokcie
Najgorsze urodowe trendy 2017
Pinterest

Trendy w manicure potrafią być naprawdę zaskakujące. Futerkowe paznokcie są kolejnym, koszmarnym trendem. Nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale wręcz budzą obrzydzenie. Futerko przykleja się do paznokci przy pomocy specjalnego kleju i…gotowe. Nie jest to chyba najpraktyczniejsze rozwiązanie, więc lepiej omijać ten trend szerokim łukiem. To jeden z tych trendów manicure, dzięki któremu cieszymy się, że rok 2017 powoli dobiega końca.

Które najgorsze urodowe trendy 2017 dodalibyście jeszcze do tej listy?

Może ci się spodobać

%d bloggers like this: