Wiktoria Kula Supermodelka Plus Size

Wiktoria Kula Supermodelka Plus Size

Wiktoria Kula Supermodelka Plus Size to najmłodsza uczestniczka programu o modelkach stacji Polsat. Czy jej wdzięk sprawi, że zwycięży i zyska sławę na międzynarodowych wybiegach? W naszym krótkim wywiadzie, odpowiedziała na kilka pytań. Sprawdźcie sami.

Na nasze pytania odpowiada Wiktoria Kula Supermodelka Plus Size

1.      Dlaczego zdecydowałaś się na udział w programie Supermodelka Plus Size?
Wiktoria Kula Supermodelka Plus Size
http://www.polsat.pl/program/supermodelka-plus-size/

Zdecydowałam się, ponieważ zawsze moim marzeniem był modeling. Niestety byłam za duża na program Top Model. Teraz jestem bardzo zadowolona. Spełniają się teraz moje marzenia. Oczywiście to dopiero początek.

2.      Z kim przyszłaś na casting, jak wspominasz ten dzień, kto był Twoim największym wsparciem?

Na casting przyszłam z chłopakiem (obecnie byłym chłopakiem), to on był dla mnie największym wsparciem, ale też mocno kibicowały mi mama i babcia. Ten dzień był bardzo stresujący, ale i wspaniały.

3.      Jak oceniają Cię znajomi? Co myślą o Twoim udziale w programie?

Znajomi trzymają za mnie kciuki. Podziwiają za odwagę na sesji nago, ale i za całokształt. Oglądają każdy odcinek.

4.      Co powinna mieć Supermodelka Plus Size, a co masz Ty?
Wiktoria Kula Supermodelka Plus Size
http://www.polsat.pl/program/supermodelka-plus-size/

Myślę, że Supermodelka Plus Size powinna mieć dużo odwagi, powinna być mocna psychicznie, bo świat, w który wkraczamy, nie jest łatwy i prosty. Powinna być otwarta na nowe znajomości i propozycje. Powinna być sympatyczna, bo wtedy współpraca jest przyjemniejsza. Oczywiście krągłe kształty i zadbane ciało… powinna mieć ładną dużą pupę! Myślę, że mam to wszystko, co wymieniłam powyżej.

5.      Dlaczego uważasz, że wiek jest Twoim atutem w modelingu?

Mój wiek jest idealny. Wiele modelek zaczynało dużo wcześniej niż ja. Mam 19 lat. Nie jestem związana z niczym konkretnym i chce się poświecić mojej pasji – modelingowi. Chcę podróżować, poznawać ludzi, a przy okazji mieć wspaniałą pracę połączoną z przyjemnością. Chcę zdobywać nowe doświadczenia.

6.      Który pokaz w programie wspominasz najlepiej i dlaczego?

Najlepiej wspominam pokaz ślubny w trzecim odcinku programu. Było to niesamowite przeżycie, móc wystąpić w sukni ślubnej.

7.      Co było największym wyzwaniem w programie?

Największym wyzwaniem w programie była sesja nago. W chwili ściągania szlafroka wiedziałyśmy, że zobaczą to miliony ludzi.

8.      Jaką sesję wspominasz najgorzej i dlaczego?

Najgorzej wspominam może nie sesję, ale pokaz bajkowy gdzie niestety zemdlałam. Pomogło w tym wiele czynników takich jak, upał, gorset, który nie przepuszczał powietrza, niewystarczająca ilość picia i jedzenia.

9.   Jak oceniasz pobyt w domu modelek, relacje z uczestniczkami i samych jurorów?
Wiktoria Kula Supermodelka Plus Size
http://www.polsat.pl/program/supermodelka-plus-size/

Pobyt w domu modelek wspominam świetnie. 2 łazienki na 15 dziewczyn…. Wszystkie bardzo się lubimy. Najlepszy kontakt mam z Asią Cesarz, zostałyśmy okrzyknięte największą przyjaźnią programu. Jury bardzo sympatyczne na planie oraz prywatnie.

10.   Kto powinien wygrać program Supermodelka Plus Size?

Powinna wygrać najlepsza.

Może ci się spodobać

%d bloggers like this: