Dla wielu par bezskutecznie starających się o dziecko klinika leczenia niepłodności i procedura wspomaganego rozrodu zwana in vitro to często jedyna droga do posiadania upragnionego dziecka. Jeszcze kilkanaście lat temu ten rodzaj zapłodnienia budził wiele kontrowersji, dziś skala problemu jest tak duża, że nikogo nie dziwi znaczący wzrost klinik niepłodności w wielu miastach.

Gdzie można podejść do procedury in vitro?

Obecnie w każdym większym i średnim mieście jest klinika, która realizuje procedurę wspomaganego rozrodu. In vitro Bielsko-Biała to nowe miejsce na mapie Polski, które dedykowane jest parom z południa kraju. Leczenie niepłodności Bielsko-Biała to nowe miejsce, ale kadra lekarzy i cały personel embriologów to wykwalifikowani specjaliści. Trafiając w ich ręce można czuć się spokojnym, bezpiecznym i otoczonym opieką. Klinika leczenia niepłodności Bielsko-Biała standardem i metodami leczenia nie odbiega od wrocławskich czy warszawskich placówek.

Na czym polega metoda in vitro?

W metodzie in vitro do zapłodnienia komórki jajowej i wyselekcjonowanego plemnika dochodzi poza organizmem w warunkach laboratoryjnych. Przed zabiegiem mężczyzna oddaje swoje nasienie, a kobieta poddawana jest procedurze stymulacji jajników za pomocą środków hormonalnych, której zwieńczeniem jest punkcja, czyli pobranie dojrzałych i zdrowych komórek jajowych. Następnie po zapłodnieniu zarodek jest hodowany w laboratorium mikrobiologicznym od dwóch do sześciu dób (w zależności od tempa wzrostu i podziałów), a następnie (maksymalnie w szóstej dobie) transferowany jest do jamy macicy, gdzie oczekiwane jest jego zagnieżdżenie. Po kilku dniach od transferu zalecane jest zrobienie testu ciążowego.

Co wchodzi w skład procedury in vitro?

Klinika leczenia niepłodności Bielsko-Biała oferuje wszystkie niezbędne etapy, które prowadzą do osiągnięcia zamierzonego celu: od wszelkich badań diagnostycznych i laboratoryjnych, poprzez stymulację, badanie nasienia, punkcję, aż po transfer zarodka. In vitro Bielsko-Biała to gwarancja specjalistycznego i holistycznego podejścia do pacjenta oraz wysoki poziom zaufania i bezpieczeństwa. Leczenie niepłodności Bielsko-Biała to odpowiedź na rosnący problem niepłodności wśród par, również tych młodych. Istnieje tu zarówno możliwość zakupu wszystkich procedur pojedynczo, jak również całych pakietów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here