Jeśli chodzi o bluzki damskie, to dzisiaj projektanci mają naprawdę wiele do zaoferowania. Ciekawą propozycją są tak zwane crop topy, które idealnie sprawdzają się latem. Zobaczmy czym się charakteryzują i kiedy warto je nosić.

Crop topy – bluzki damskie, które odsłaniają ciało

Crop topy to nic innego, jak krótkie bluzki damskie, które eksponują brzuch. Przed laty były niezwykle modne, następnie na długi czas moda o nich zapomniała. Dzisiaj znowu wróciły do łask, a wiele kobiet nie potrafi bez niej wyobrazić sobie codziennej letniej stylizacji. Co ciekawe, crop topy to bluzki damskie, które mogą nie mieć rękawów, ale dostępne są również modele z krótkimi, a nawet długimi rękawami. Wielość fasonów sprawia, że każda kobieta bez trudu znajdzie crop topy idealnie wpisujące się w jej potrzeby i podkreślające atuty sylwetki.

Na co zwrócić uwagę, kupując crop topy?

Decydując się na takie bluzki damskie, warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę. Kupując crop topy, należy kierować się przede wszystkim ich estetyką. Dostępne są crop topy zarówno w stylu typowo sportowym, jak i imprezowym. Nie brakuje też tych bardziej eleganckich. Warto pamiętać, że fasonów crop topów jest bardzo wymagający. Nieodpowiedni kolor czy wzór crop topu może sprawić, że nasza stylizacja nabierze nieodpowiedniego i niepożądanego charakteru.

Z uwagi na to, że crop topy to bluzki damskie, które nosi się latem duże znaczenie ma tkanina, z której zostały wykonane. Warto stawiać na crop topy z materiałów przewiewnych, które zapewnią komfort na najwyższym poziomie. Dostępne są crop topy z takich materiałów, jak bawełna, len, wiskoza, modal.

Dla kogo odpowiednie są crop topy?

Krótkie topy większości z nas kojarzą się z nastolatkami. Okazuje się jednak, że od pewnego czasu są to bluzki damskie, po które chętnie sięgają kobiety w różnym wieku. Co jednak istotne, z uwagi na to, że crop topy odsłaniają brzuch, przeznaczone są dla pań o nienagannej sylwetce. Najlepiej w takich bluzkach damskich wyglądają kobiety wysokie i smukłe. Bardzo ważne jest, aby crop topy odpowiednio łączyć z innymi ubraniami. Klucz do dobrego wyglądu tkwi bowiem we właściwych proporcjach. Z pewnością crop topy nie są odpowiednie dla posiadaczek wystającego brzuszka.

Crop topy to popularne bluzki damskie idealne na upalne dni. Świetnie sprawdzają się podczas wakacyjnych wyjazdów, kiedy to naprawdę chętnie eksponujemy ciało. Przeznaczone są do posiadaczek idealnej figury, które nie musza maskować wystającego brzuszka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here