Portfel męski nie musi zabierać sporo miejsca. Dziś projektanci kładą nacisk na to, aby ten dodatek odzieżowy pozostawał przede wszystkim praktycznym. Zachowując elegancje, którą od lat wyróżniają się portfele męskie szyte z oryginalnych skór naturalnych obecnie stawia się także na minimalizm. Połączenie tych dwóch koncepcji doprowadziło do powstania ultracienkich portfeli męskich. Nowoczesne portfele szyje się bez dodatkowej, wewnętrznej podszewki. W ten sposób mały portfel męski bez większego problemu mieści się w każdej męskiej kieszeni. Jeżeli interesują Cię cienkie portfele męskie typu slim wallet to dzisiejszy wpis może Cię zainteresować! Postanowiliśmy wyliczyć sytuacje, w których portfel męski bez podszewki jest najlepszym z możliwych rozwiązań. Sprawdź, ile z nich przytrafia się Tobie na co dzień. Być może dzięki tej checkliście sprawisz sobie modny, skórzany portfel slim nie tylko na wakacje.

  1. Portfel skórzany, a kłopotliwie wypchane kieszenie

Portfel skórzany

Problem nieatrakcyjnie wypchanych kieszeni spodni, marynarek, a nawet i sportowych bluz dotknął już niejednego mężczyzny. Oficjalnie trzeba przyznać, że sporych rozmiarów portfel męski zawsze będzie powodował zmagania z wybrzuszeniami naszych ubrań, które tak bardzo chcemy ukryć. Udając się na randkę nie chcesz, by Twój skórzany portfel skupiał przez większość czasu wzrok wybranki. Nie chcesz tego również podczas ważnych spotkań biznesowych. Nie wspominamy już o tym co może się stać, gdy sporych gabarytów portfel zabierzesz na wakacje. Wystając z kieszeni portfel skórzany to niezła pokusa dla każdego złodzieja… Dlatego warto rozważyć, czy mały portfel męski byłby idealnym rozwiązaniem. Portfel slim cieszy się dziś ogromną popularnością i należy do ścisłych top trendów wśród męskich akcesoriów galanteryjnych. To rodzaj dodatku odzieżowego, jaki pasuje praktycznie do każdego stylu ubrań. Portfel męski bez podszewki pozostając ultracienkim nie wyróżnia się tylko po prostu spełnia swoje zadanie. Obejrzyj niejeden portfel slim wallet i zdecyduj, czy jest to portfel męski zaprojektowany również dla Ciebie!

  1. Poręczny portfel na wakacje

Poręczny portfel na wakacje

Okres urlopów wakacyjnych to prawdziwe żniwa dla wspomnianych już u nas złodziejaszków. Często zdarza się, że portfele męskie właśnie w tym czasie przechowują sporo gotówki. Nie wspominamy już o kwestii istotnych dokumentów potrzebnych za granicą. Zabierając ze sobą portfel na wakacje warto pomyśleć o swoim bezpieczeństwie i zrezygnować z obszernych klasyków. Poza kwestią starcia z złodziejami ważny jest też sposób zapakowania bagażu. Pamiętaj, że najczęściej obstawia się zabranie ze sobą możliwie jak najmniejszych toreb podróżnych. Zwłaszcza, gdy lecisz samolotem to ograniczenie ma spore znaczenie dla kosztów podróży. Dlatego staraj się oszczędzać cenne miejsce i zabierz w tym roku portfel na wakacje, który nie zabierze go zbyt dużo w bagażu podręcznym. Docenisz to mogąc spakować więcej innych przedmiotów, bez których nie wyobrażasz sobie wakacji.

  1. Portfel slim i zachowanie porządku

Portfel slim

Zdecydowaną zaletą, którą wyróżniają się portfele męskie slim wallet jest ich niewielka powierzchnia. Uczy ona zachowania należytego porządku w wnętrzu portfela. Przypomnij sobie ile razy widziałeś skórzane portfele męskie po brzegi wypchane nie pieniędzmi, a zbytecznymi rachunkami, wizytówkami lub ulotkami… Panowie często lubią gromadzić w nich niepotrzebne drobiazgi, które wprowadzają jedynie nikomu niepotrzebny bałagan. Mały portfel męski skutecznie utrudnia tego typu nawyki. Ma wyznaczone na karty przegrody i uniemożliwia przeładowanie. Warto sięgnąć po portfel slim walcząc z nawykiem przepełniania portfela. Szybko zauważysz, że Twój nowy portfel skórzany jest znacznie łatwiejszy w obsłudze niż dotychczasowe, zagracane przez Ciebie portfele.

  1. Cienkie portfele męskie na prezent

Cienkie portfele męskie

Nowoczesny portfel męski slim wallet to również doskonały pomysł na podarunek. Oryginalne i eleganckie portfele męskie ze skóry naturalnej zawsze są mile widziane. Ofiarowując komuś portfel skórzany stawiasz na dodatek odzieżowy, który z bardzo małym prawdopodobieństwem wyląduje na dnie szafy jako niechciany. W końcu portfele to podobno jedne z najrzadziej wymienianych osobiście akcesoriów odzieżowych. Dlatego stawiając na portfel slim masz spore szanse, aby pozytywnie zaskoczyć solenizanta podczas urodzin lub imienin. Ten mały portfel męski nada się także na każdy świąteczny prezent bez względu na wiek osoby obdarowywanej. Z tego co widzimy to cienkie portfele męskie wpadły w oko nie tylko dojrzałym mężczyznom, ale także nastolatkom. Dlatego śmiało w tym roku możesz zainwestować  portfel męski bez podszewki szykując niebanalną niespodziankę. Istotną kwestią jest również fakt, że skórzane portfele męskie stanowią na tyle uniwersalne prezenty, że bez większego skrępowania mogą trafiać zarówno w ręce członków rodziny, przyjaciół, jak i szefów.

Gdzie szukać dobrej jakości portfeli w dobrej cenie? Sprawdź ofertę sklepu Supergalanteria.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here